Y7 OTG Steel Blue Matte - Phantom+ Blue Semi-Polarized Photochromic Cat 1-3

  • szt.
  • Cena netto: 723,57 zł / szt. 889,99 zł / szt.
  • Niedostępny

Gogle dla osób noszących okulary korekcyjne. Dobra wentylacja zapewnia bezproblemowe użytkowanie a szyba z soczewką fotochromową najnowszej generacji w połączeniu z polaryzacją gwarantuje ponadprzeciętną funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych. 

Jeśli szukasz gogli, które pozwolą Ci na jazdę w Twoich okularach korekcyjnych ale nie chcesz rezygnować ze stylu najnowsza odsłona gogli typu OTG Bolle jest rozwiązaniem dla Ciebie. Idealną widoczność zapewniają podwójne, cylindryczne szyby w połączeniu z otworami wentylacyjnymi w oprawce. Szeroki, silikonowy pasek zagwarantuje stabilne ułożenie gogli a podwójna pianka zapewni Ci komfort niezależnie od tego, ile godzin spędzisz na stoku. A wszystko to w połączeniu z soczewką fotochromową najnowszej generacji z polaryzacją oraz wzmocnieniem kontrastu, które gwarantują ponadprzeciętną funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych. 

Kategoria filtru 1-3 plus polaryzacja.

 

 

WENTYLACJA: DOUBLE LENS, VENTED LENS
FUNKCJONALNOŚĆ i KOMFORT: DOUBLE DENSITY FOAM - GĄBKA PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI
ROZMIAR: M/L
FOTOCHROM: PHANTOM+
KOREKCJA WZROKU: OPTICAL CLIP - MOŻLIWOŚĆ UMIESZCZENIA INSERTU Z SOCZEWKAMI KOREKCYJNYMI
KATEGORIA ZACIEMNIENIA: CAT. 1-3
OCHRONA: ANTI-FOG COATING - POWŁOKA PRZECIWMGIELNA, ANTI-SCRATCH COATING - PRZECIW ZARYSOWANIOM, OLEO/HYDROPHOBIC COATING - PRZECIW TŁUSTEMU BRUDOWI i WODZIE, 100% UVA/UVB PROTECTION - OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV