V-RYFT MIPS

  • Kod: BH179008
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 544,71 zł / szt. 1 899,99 zł / szt.

Kask z szybą, który nie uznaje kompromisów - design, wydajność, wentylacja, komfort, bezpieczeństwo i niezrównana przejrzystość optyczna od dzisiaj mają jedno imię: V-RYFT MIPS !

Ten  flagowy model to połączenie najlepiej wentylowanego kasku, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy w Bollé i najbardziej wydajnej soczewki fotochromowej na rynku. To jest właśnie V-RYFT, kask z szybą, który nie uznaje kompromisów: design, wydajność, wentylacja, komfort, bezpieczeństwo i niezrównana przejrzystość optyczna. Rwolucyjna fotochromowa soczewka PHANTOM zapewni idealne widzenie w każdych warunkach, samoistnie dostosowujac poziom zaciemnienia do warunków słonecznych na stoku.

Konstrukcja AVID Progressive EPS jest zaawansowaną technologicznie bazą dla tego modelu.

Unikalny i opatentowany system wentylacji Active Panel zapewnia niespotykany dotąd przepływ powietrza, dzięki czemu RYFT MIPS® jest najlepiej wentylowanym kaskiem, jaki kiedykolwiek zaprojektowano przez Bollé. Wyposażony w MIPS®, ten hybrydowy kask spełnia również najwyższe normy ochrony przed uderzeniami, zapewniając bezpieczną jazdę w każdych warunkach.

System bezpieczeństwa Mips® to warstwa wewnątrz kasku. Zwykle znajduje się pomiędzy wyściółką a warstwą ochronną z pianki EPS i umożliwia wielokierunkowy ruch w zakresie 10-15 mm przy uderzeniach pod pewnym kątem, co ma na celu zmniejszenie siły działającej na głowę a tym samym istotną redukcję negatywnych skutków upadku czy zderzenia z innym narciarzem. Został zaprojektowany tak, aby bezbłędnie współpracować z konstrukcją kasku, nie pogarszając komfortu, wentylacji ani dopasowania.

System regulacji Boa® Fit zapewnia niezwykle precyzyjną mikroregulację 360 stopni, zapewniając maksymalny i spersonalizowany komfort a takze stabilne położenie kasku.

Dzięki integracji magnesu z klamrą (system Fid Lock), zapięcie kasku na głowie nigdy nie było tak proste, niezależnie od tego, czy robisz to jedną czy dwiema rękami, w rękawiczkach czy bez.

Kompatybilność z zestawem audio pozwoli na bezprzewodowe połączenie z Twoim smartfonem.

Wszystkie technologie dostępne w najlepszym produkcie z tego segmentu - kasku V-RYFT MIPS.

WENTYLACJA: AIR EXTRACTOR, REGULOWANA, AKTYWNY PANEL WENTYLACYJNY
REGULACJA i DOPASOWANIE: BOA® SYSTEM DOPASOWANIA
FUNKCJONALNOŚĆ i KOMFORT: ODPINANA WYŚCIÓŁKA, AUDIO KIT, FIDLOCK® MAGNETYCZNA KLAMRA, NAUSZNIKI 3D , ZDEJMOWANE NAUSZNIKI
BEZPIECZEŃSTWO: MIPS® OCHRONA MÓZGU
BUDOWA: AVID PROGRESSIVE EPS, HYBRID SHELL
WAGA: 660g
KASK Z SZYBĄ: VISOR
FOTOCHROM: PHANTOM
KATEGORIA ZACIEMNIENIA: CAT. 1-3
OCHRONA: ANTI-FOG COATING - POWŁOKA PRZECIWMGIELNA, ANTI-SCRATCH COATING - PRZECIW ZARYSOWANIOM, OLEO/HYDROPHOBIC COATING - PRZECIW TŁUSTEMU BRUDOWI i WODZIE, 100% UVA/UVB PROTECTION - OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV