ECO AVIO PURE MIPS

  • Kod: BC012005-S
  • Producent: BOLLE
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 528,45 zł / szt. 649,99 zł / szt.

Nieco uproszczona wersja flagowego modelu AVIO MIPS oferująca zbliżoną funkcjonalność i design, wykonana z materiałów ekologicznych (organicznych lub pochodzących z recyklingu).

Dzięki lekkiej konstrukcji ten młodszy brat flagowego modelu AVIO MIPS oferuje większość atutów swojego pierwowzoru – AVIO MIPS.  Jest połączeniem rozwiązań zapewniających osiągi i komfort z estetyką. W kwestiach ochrony w Bolle zawsze szukamy tego, co najlepsze, dlatego połączyliśmy naszą technologię AVID Aero Progressive EPS, która kieruje przepływem powietrza i zarządza energią uderzenia, z MIPS-em AIR- najlepszym dostępnym na rynku systemem ochrony mózgu.

To również model będący częścią nowego, ekologicznego podejścia BOLLE do projektowania kasków. Ma skorupę EPS wykonaną z naturalnego korka i plastiku pochodzącego z recyklingu. Części tekstylne wykonane są z włókien odnawialnych lub pochodzących z recyklingu, ECO AVIO PURE MIPS oferuje dodatkowe funkcje, takie jak Opti-Dock zaprojektowany do bezpiecznego przechowywania okularów przeciwsłonecznych wszystkich rozmiarów i system regulacji kompatybilny z kucykiem.