AVIO MIPS

  • Kod: BC002008
  • Producent: BOLLE
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 894,30 zł / szt. 1 099,99 zł / szt.

Najwyższy model wśród kasków szosowych BOLLE. Niska waga, świetna aerodynamika oraz bezkompromisowe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa.

AVIO MIPS to flagowiec w rodzinie kasków szosowych Bolle i pierwszy tak zaawansowany technologicznie model. Najszybszy kask rowerowy, jaki kiedykolwiek zaprojektowano przez tę markę ma wszystko, czego kolarz może oczekiwać. Niezwykle lekki dzięki konstrukcji EPS, lekkim formowanym komponentom i zoptymalizowanemu systemowi dopasowania, jest wyposażony w MIPS® AIR, najlżejszy system ochrony mózgu spod znaku MIPS®. Super wentylowany AVIO został zaprojektowany tak, aby łączyć głębokie kanały wewnętrzne i duże przednie otwory wentylacyjne z małymi otworami wylotowymi, które wytwarzają niskie ciśnienie z tyłu kasku, zapewniając dodatkową cyrkulację powietrza. Aerodynamika opracowana nie tylko na deskach projektantów ale sprawdzona w boju przez zawodowych kolarzy. AVIO ma zoptymalizowany, niskoprofilowy kształt i jest wyposażony w AVID Aero Progressive EPS, który nie tylko w optymalny sposób kieruje przepływem powietrza ale też zarządza energią uderzenia w razie upadku. W końcu po to powstały kaski. Wyposażony w Kamm Tail z tyłu umożliwia łatwe ułożenie Twojego kucyka czy warkocza.
Opti-Dock pozwala pewnie i bezpiecznie trzymać okulary przeciwsłoneczne wszystkich rozmiarów, Resztę zalet i design docenicie po pierwszych kilometrach.
AVIO MIPS to zupełnie nowa generacja kasków bez kompromisów.